Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Jerzy Harasymowicz – poeta Krakowa, poeta Karpat. Próba nowego odczytania”

W imieniu Instytutu Filologii Polskiej Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie, Towarzystwa Karpackiego, Biblioteki Kraków, Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krakowie, Akademii Ignatianum w Krakowie, Stowarzyszenia Pisarzy Polskich w Krakowie, Domu Sądeckiego w Zarzeczu

zapraszamy do wzięcia udziału w

Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej
Jerzy Harasymowicz – poeta Krakowa, poeta Karpat
Próba nowego odczytania

Odbędzie się ona w dniach 29-30 listopada 2019 r. w Uniwersytecie Pedagogicznym im. KEN w Krakowie (Audytorium im. prof. W. Danka, ul. Podchorążych 2 – rozpoczęcie obrad 29 XI, godz. 10.00) oraz w Klubie Dziennikarzy „Pod Gruszką” (ul. Szczepańska 1 – rozpoczęcie obrad 30 XI, godz. 9.00).

Zapraszamy również do wzięcia udziału w imprezie towarzyszącej: koncercie Agaty Rymarowicz z zespołem w klimacie „Krainy łagodności”, program: „Pod powieką” (29 XI, godz. 18.00, Klub Dziennikarzy „Pod Gruszką”, ul. Szczepańska 1).

Program obrad