Rekrutacja do II edycji kursu Literatura a nowe media

Zapraszamy studiujących stacjonarnie i niestacjonarnie w Instytucie Filologii Polskiej do udziału w II edycji certyfikowanego, nieodpłatnego kursu MOOC Literatura a nowe media (14 godzin)Kurs ma poziom dla początkujących i potrwa siedem tygodni – a w ramach tego czasu możesz uczyć się asynchronicznie, czyli we własnym tempie, w dowolnym czasie i miejscu 🙂

Aby się zapisać, trzeba do 10 grudnia 2021 złożyć kserokopię legitymacji studenckiej oraz wskazane tym hiperłączem cztery wypełnione i podpisane dokumenty rekrutacyjne – w Kancelarii Uczelni (przy wejściu głównym) albo wysłać je pocztą na adres: Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie, ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków z dopiskiem „rekrutacja MOOC”.

Zdobądź certyfikat i wzbogać nim swoje CV! Poszerz horyzonty, poznaj platformę edukacyjną typu MOOC! Skorzystaj z projektu, współfinansowanego dla Ciebie przez Unię Europejską! Powodzenia!